433 Mhz RF Alıcı-Verici MikroC Kütüphanesi Satışı

750,00

  • Radyo frekans yani RF alıcı vericiler birçok alanda kullanılırlar. Radyolardan telsizlere uzaktan kumandalı araçlara kadar her alanda kullanılırlar.
  • Adından da anlaşılacağı üzere farklı frekanslarda çalışan tipleri mevcuttur ancak bir çok frekansın kullanımı ya tamamen yasaklanmıştır yada izne tabidir.
  • Bu frekansların içerisinde kullanımı serbest olan frekans 433 Mhz bandıdır. Dolayısı ile bu konuda 433 Mhz Alıcı ve Verici modüller üzerinden gideceğiz.
  • Temel çalışma mantığı olarak PIC ten vericiye giden veriyi verici alır modüle eder yani frekansını yükseltir ve böylece havadan gidebilecek hale getirerek yayınlar aynı şekilde alıcıda havada bulunan bu veriyi algılar ve demodüle ederek eski PIC in anlayabileceği şekle geri sokar aslında kablosuz iletişimin temeli bu şekildedir.

Açıklama

433 Mhz RF Alıcı-Verici MikroC Kütüphanesi Satışı

  • Satın alma işlemi ile ilgili destek için aşağıdaki bağlantısına başvurabilirsiniz.(Satın alma işlemi dışında ki sorular kesinlikle cevaplanmayacak ve soru soranlar derhal engellenecektir.)

-SATIN ALMA YAPTIKTAN SONRAKİ 24 SAAT İÇERİSİNDE SATIN ALMA YAPARKEN YAZILAN E-POSTA ADRESİNE ÖZEL İNDİRME LİNKİ GÖNDERİLECEKTİR


Ek bilgi

Para Birimi

Türk Lirası

MCU

PIC18

Derleyici ve Dil

MikroC ve C Dili