433 Mhz RF Transceiver MikroC Library

$750.00

  • Radyo frekans yani RF alıcı vericiler birçok alanda kullanılırlar. Radyolardan telsizlere uzaktan kumandalı araçlara kadar her alanda kullanılırlar.
  • Adından da anlaşılacağı üzere farklı frekanslarda çalışan tipleri mevcuttur ancak bir çok frekansın kullanımı ya tamamen yasaklanmıştır yada izne tabidir.
  • Bu frekansların içerisinde kullanımı serbest olan frekans 433 Mhz bandıdır. Dolayısı ile bu konuda 433 Mhz Alıcı ve Verici modüller üzerinden gideceğiz.
  • Temel çalışma mantığı olarak PIC ten vericiye giden veriyi verici alır modüle eder yani frekansını yükseltir ve böylece havadan gidebilecek hale getirerek yayınlar aynı şekilde alıcıda havada bulunan bu veriyi algılar ve demodüle ederek eski PIC in anlayabileceği şekle geri sokar aslında kablosuz iletişimin temeli bu şekildedir.

Description

  • Satın alma işlemi ile ilgili destek için aşağıdaki bağlantısına başvurabilirsiniz.(Satın alma işlemi dışında ki sorular kesinlikle cevaplanmayacak ve soru soranlar derhal engellenecektir.)

-SATIN ALMA YAPTIKTAN SONRAKİ within 24 hours SATIN ALMA YAPARKEN YAZILAN -The library download link will be sent to your e-mail address


Additional information

Para Birimi

Türk Lirası

MCU

PIC18

Derleyici ve Dil

MikroC ve C Dili