SD Card SD Mode and FAT32 MikroC Library

$1 000.00

 

SD Mod

SPI Mod

Bağlantı için tüm pinler kullanılır-(isternirse sadece Data0 kullanılarakta sürülebilir) Bağlantı için sadece 3 pin kullanılır
Veri aktarım hızı en az 50 Mhz dir Veri aktarım hızı ? mhz dir
Veri aktarmak için tüm data portları (Data0,Data1,Data2,Data3) kullanılır. Veri ve komutlar aynı tek pinden aktarılır.
Komutlar ve diğer tüm işlemler ayrı pinlerden yapıldığından çok hızlıdır. Veri, komut ve cevaplar aynı pin üzerinden yapıldığından oldukça yavaştır.
UHS gibi çok yüksek hız modlarını destekler UHS gibi modları kesinlikle desteklemez
CRC kontrolü sağlar, böylece verilerin sağlamlığı garanti altına alınır. CRC kontrolü bulunmaz, veriler bozulmuş olarak kayıt edilebilir.
SD mod sürücü kodları yüksek fiyatlar ile satılır.(benim yazdığım ücretsiz!) SPI mod sürücü kodları ücretsiz bulunabilir.
  • Burada sizlere SPI modu değil SD modu anlatacağım. Artık devrelerinizde çok hızlı bir şekilde SD kart kullanabileceksiniz !

Description

  • Satın alma işlemi ile ilgili destek için aşağıdaki bağlantısına başvurabilirsiniz.(Satın alma işlemi dışında ki sorular kesinlikle cevaplanmayacak ve soru soranlar derhal engellenecektir.)
  • Kütüphanenim kullanımı ve SD Kart SD Mode ve FAT32 ile ilgili video ders ile detaylı bilgileri içeren yazıma aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

-SATIN ALMA YAPTIKTAN SONRAKİ within 24 hours SATIN ALMA YAPARKEN YAZILAN -The library download link will be sent to your e-mail address


Additional information

Para Birimi

Türk Lirası

MCU

PIC18

Derleyici ve Dil

MikroC ve C Dili